فرم ثبت سفارش

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شکلات کادویی ایرانی به قیمت روز

آنچه در این مقاله میخوانید...

محبوب ترین مارک های تولید کننده شکلات کادویی در ایرانخرید شکلات کادویی ایرانی با ارزان ترین قیمتمراکز فروش شکلات کادویی ایرانی به صورت عمده و خردهقیمت روز انواع شکلات کادویی ایرانی در بازار تهران

انواع شکلات ها و تنقلات کاکائویی همیشه جزو آن دسته از خورکی های پر طرفدار و لذیذ در میان افراد مختتلف بوده است. در میهمانی ها، جشن ها، اعیاد و تمامی دور همی های خانوارها، شـکلات ها جزو ثابت پذیرایی ها می باشند. یکی از پر فروش ترین نوع شکـلات ها، شکلـات های کادوئی می باشند که در بسته بندی های شیک و با طعم های بی تظیر در بازار به فروش می رسند. برای خرید شکلات کادویی ایرانی به قیمت روز می توان به مراکز مختلفی رجوع کرد. از جمله این مراکز، نمایندگی های کارخانجات تولید کننده انواع شکــلات و کاکائـو در کشور می باشند.

خرید شکلات کادویی ایرانی به قیمت روز

محبوب ترین مارک های تولید کننده شکلات کادویی در ایران

محبوب ترین مارک های تولید کننده شکلات کادویی در ایرانمحبوب ترین مارک های تولید کننده شکلات کادویی در ایران، مختص چند نوع شکلات می باشد که کارخانجات تولید کننده آن ها در خط تولید خود از ایده ها و خلاقیت های زیادی برای طرح زنی و قالب زنی شکلات ها استفاده می کند.

هر چه شکل و شمایل شکــلاتـی زیبا تر و شکیل تر باشد، در بین مشتریان از فروش بیشتری برخوردار است و جزوه مارک های محبوب تلقی می شوند. در کنار برند های موفق ایرانی در این زمینه، انواع برند های خارجی نیز دربازار وجود دارند. برای خرید شکلات خارجی نیز مانند شکـلاتـهای کادویی ایرانی می توان از طریق مراکز نام برده شده، اقدام کرد.

خرید شکلات کادویی ایرانی با ارزان ترین قیمت

خرید شکلات کادویی ایرانی با ارزان ترین قیمت خرید شکلات کادویی ایرانی  با ارزان ترین قیمت از طریق چند مرکز معتبر در نقاط مختلف کشور امکان پذیر است. یکی از این مراکز، نمایندگی های کارخانجات تولید کننده شــکلات های کادویی و دیگری نیز مراکز پخش عمده مواد غذایی و تنقلات می باشند که در این دو مرکز، قیمت شکلات تخته ای، شکلات هدیه، شـکـلات های ساده و سایر مدل های مختلف، همان قیمت درب کارخانه می باشد.

تنها نمایندگی ها و عمده فروشی ها هستند که فروش بی واسطه و عرضه مستقیم دارند و ارزان ترین قیمت ها برای شــکـلات هـای کادویی ایرانی را می توان در این دو مرکز، جست و جو کرد.

مراکز فروش شکلات کادویی ایرانی به صورت عمده و خرده

مراکز فروش شکلات کادویی ایرانی به صورت عمده و خردهمراکز فروش شکلات کادویی ایرانی به صوت عمده و خرده در ایران بسیار متعدد هستند که در اینجا به اختصار خدمت شما ارائه می دهیم:

 • نمایندگی ها و شعب منتخب شرکت های تولید کننده انواع شـــکلات کادویی ایـرانی
 • مراکز پخش عمده انواع کاکائو و شکلات
 • فروشگاه های بزرگ زنجیره ای
 • شیرینی فروشی ها
 • مراکز پخش تنقلات
 • سایت ها و فروشگاه های اینترنتی

قیمت روز انواع شکلات کادویی ایرانی در بازار تهران

قیمت روز انواع شکلات کادویی ایرانی در بازار تهرانقیمت روز انواع شکلات کادویی ایرانی در بازار تهران و شهرستان ها به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله مواردی که در تعیین قیمت انواع شکلات تاثیر گذارند عبارتند از:

 • میزان کاکائوی موجود در شکلات ها که میزان کافئین آن را نیز مشخص می کند.
 • حجم هر بسته کاکائویی
 • برند تولید کننده شکـلات هـای کادویی
 • نوع بسته بندی آن ها
 • ترکیب شـکلات های کادویی که ممکن است در آن از مواد افزودنی و اسانس ها استفاده شده باشد.